Homepage | EN | CZ | SK
 

 
 
Patroni
 
 
 
Partneři
 
 
Vodafone Czech Republic a.s.
LEGO
 
 
 
STILLKING
ESA logistika
 
 
 
NADACE VODAFONE ČESKÁ REPUBLIKA
MARANATHA
 
 
 
DHL Česká Republika
The LEGO Foundation CZ
 
 
 
HILTON PRAGUE
IVECO STROJSERVIS
 
 
 
Out of Round s.r.o.
GNG - GRAFFITTI NETWORKS
 
 
 
UNISERVIS HASEK
H&M
 
 
 
Autosalon Klokočka Centrum a.s.
PPL CZ s.r.o.
 
 
 
STORM CLUB
RICOH Czech Republic s.r.o.
 
 
 
 
Sponzoři měsíce
 

C4C
Homepage

 

Vítejte na domácí stránce Chance 4 Children, či jen krátce – C4C! Děkujeme za návštěvu!

 

Pokud milujete děti, pak máme něco společného. My v Chance 4 Children (C4C) věříme, že děti jsou naší nadějí pro budoucnost. Každé z nich je vzácné a jedinečné, čekající na svoji příležitost naplnit svůj osud a životní povolání. Od toho se také odvíjí naše motto:

Každé dítě si zaslouží šanci!

To platí především pro děti s postižením, společensky znevýhodněné děti, děti v zařízeních náhradní výchovy, nebo ty, které jsou vážně nemocné – prostě takové, které neměly tolik štěstí jako ostatní. Tým Chance 4 Children investoval od roku 1996 mnoho úsilí a energie do vývoje a realizace inovativních programů, které se zaměřují na podporu znevýhodněných dětí a eliminují tak výše uvedené handikepy.

C4C realizuje tři oblíbené, oddělené iniciativy:

- "Robin Hood (materiální pomoc pro děti)

"Odrazový můstek k životu (vzdělání pro děti)

"Dr. Klaun (od roku 1999 první a originální program klaunů v nemocnicích ČR)

Iniciativy C4C (Chance 4 Children) získaly významná ocenění a dokázaly významným způsobem zlepšit životní úroveň tisíců potřebných a znevýhodněných dětí a zároveň jim pomáhají naplňovat jejich životní potenciál.
Registrované podle českých zákonů jako neziskové, humanitární občanské sdružení, C4C (Chance 4 Children) v minulosti zajistilo ve službách a humanitárních dodávkách pomoc přesahující hodnotu 600 milionů korun (30 milionu USD) pro více než 120 domovů a dětských zařízení v České republice a na Slovensku.

„Týmu C4C (Chance 4 Children) očividně neschází inspirace a nápady, jak zlepšit životní podmínky našich dětí. Humanitární a vzdělávací programy C4C jsou pro naši zemi velkým přínosem,” říká Karel Heller, místopředseda Federace dětských domovů ČR.

Jménem dětí, jimž se dostává prostřednictvím našich programů pomoci bychom rádi ze srdce poděkovali našim partnerům, sponzorům a všem, kdo nám pomohli a umožnili tak naše projekty realizovat! Velmi si vážíme vašich příspěvků, obětí a nesobeckého dávání! DĚKUJEME!

***

Věříme, že čas strávený na našich stránkách bude příjemný. Zvláště sekce Fotogalerie a Novinky vám pomohou rychle se seznámit s naší činností. Za případné reakce, návrhy a připomínky k našim materiálům budeme vděční. Můžete je zaslat na adresu: mail@c4c.cz

UPOZORNĚNÍ!

Rozhodli jsme se pro dvojjazyčnou verzi stránek, anglicky a česky, což vyústilo ve značné množství překladatelské práce. Výchozím jazykem je angličtina díky jejímu mezinárodnímu charakteru a univerzální působnosti. Jestliže byste narazili na odkaz, který ještě nebyl přeložený do češtiny, text se objeví v angličtině. Stránky neustále aktualizujeme a přidáváme nový obsah, proto doufáme, že případné nedostatky rychle odstraníme. Jelikož jsou články psány v angličtině a poté se teprve překládají, je rozhodující obsah anglické verze. Děkujeme za pochopení!

C4C
Novinky a události

 
19.04.2016
132 palet prvotřídních dek- doslova a do písmene!

17820 kusů / 132 palet prvotřídních dek -doslova a do písmene- deky používané v první třídě v letadlech společnosti Lufthanza! Děkujeme za tento dar!

...Více
 
 
 
12.02.2016
Šest kostiček

Série 3 workshopů pro benešovskou nemocnici.

...Více
 
 
 
02.01.2016
C4C program Robin Hood

Nedávno nás někdo upozornil, že v závislosti na velikosti obratu je program Robin Hood nejplodnějším programem C4C , ale zároveň je to nedoceněný program, o kterém se na těchto stránkách C4C nepíše. Tímto dnem to hodláme změnit… :-)

...Více
 
 
 
01.12.2015
Seznamte se s „velkým uchem“ C4C Bárou Neuwirthovou

Bára je vystudovaná psycholožka a v C4C plní důležitou roli. Stala se „jedním velkým uchem“ pro děti z dětských domovů v Praze a okolí.

...Více
 
 
 
25.11.2015
Exkurze ve firmě Borgers - výrobce autodílů

Chance 4 Children děkuje HR týmu firmy Borgers za velmi poučnou a kvalitní exkurzi v jejich firmě. V rámci projektu Odrazový můstek do života jsme navštívili závod Volduchy a seznámili se s výrobou a byla nám předána řada informací potřebné k reálné představě o případném budoucím zaměstnání v této firmě.

...Více
 
 
 
21.07.2015
Klauni na scénu! Den červených nosů ve Varšavě

V centru Varšavy se sešli polští a čeští klauni, kteří v programu neziskovky C4C Dr. Klaun rozveselují děti v nemocnicích, aby ukázali veřejnosti, jak vlastně vypadá jejich každodenní práce.

...Více
 
 
 
14.06.2015
Zábava s TepFaktorem, kapitánem Sparrowem, Jakubem Kohákem a Itchem Pčelárem

48 dětí ze šesti dětských domovů z Prahy a okolí soutěžilo o první místo v populárním zábavním centru TEPFAKTOR.

...Více
 
 
 
Další zprávy