Homepage | EN | CZ | SK
 

 
 
 
Patroni
 
Partneři a sponzoři
 
Sponzoři měsíce
 
 

Novinky a média
Newsbox

 
17.10.2011
Báječná novinka! Usměvaví partneři: LEGO a Dr. CLOWN, projekt C4C, začali spolupráci!

Dva velcí hráči se stali partnery, aby přinesli úsměvy hospitalizovaným dětem v celé republice!

Málokdo ví, že město Kladno je domovem jedné z nejrozšířenějších výrobních kapacit  LEGA na celém světě.  Firma se zde může pyšnit největším automatizovaným skladem v Evropě. Tato kladenská základna  LEGA  je jednou ze tří evropských zařízení, kde se sestavují a balí oblíbené hračky pro celý kontinent. Je tedy velmi přirozené, že Dr. Klaun, projekt C4C, který má také svou základnu v Kladně, vytvořil partnerství s tímto významným gigantem a společně budou přinášet úsměvy dětem, které bojují s nemocí v nemocnicích po celé České republice.

Stejně jako jindy, vše začalo  telefonním  rozhovorem z kanceláře C4C: Nemělo by náhodou LEGO nějaké přebytečné produkty, které by mohlo sdílet se C4C a  předávat je hospitalizovaným dětem při návštěvách Doktora Klauna v nemocnicích? Tým Dr. Klauna si mohl jen stěží představit lepší dárek než “zlatý standard” v podobě hraček LEGO, které by přivedly hospitalizované děti na jiné myšlenky a vykouzlily úsměv na jejich tváří.

Všichni z týmu čekali nadějnou odpověď,ale nikdo nebyl připraven na tak pozitivní reakci, která přišla z této legendární hračkářské společnosti: 60 palet plných nejrůznějších hraček LEGO v hodnotě cca 3,5 milionu Kč- dostatečný počet, aby naplnil nemocniční herny v republice se zásobou LEGA!

“Myslím, že je čas si vyhrnout rukávy a pustit se do práce”, usmívá se Rafal Wojas, spoluzakladatel C4C a ředitel iniciativy Dr. Klauna, “ je tu  tisíce hospitalizovaných dětí, kterým můžeme udělat radost se stavebnicí LEGO!”

Jana Vlasáková, ředitelka české nadace LEGO, pozvala tým Dr. Klauna na prohlídku zařízení na okraji města.  Vzácné privilegium pro tým  vidět špičkovou technologii a tajemství úspěchu této značky.

“Jsme nadšeni a rádi za spolupráci s programem Dr. Klauna”, řekla Jana během hodinové prohlídky.”Myslím si, že je posláním nás obou přinášet radost a štěstí dětem. To je dokonalá kombinace.”

Klauni odjeli s dodávkou plnou hraček, určených hospitalizovaným dětem po celé republice , a v našich myslích není pochyb o tom, že tato firma splňuje závazek sociální odpovědnosti nejen slovem, ale i skutkem!

Děkujeme LEGO!!!!

Překvapení! Dr. Klaun na recepci LEGA...
...užívá si jízdu na vysokozdvižném vozíku...
...a ani mu nevadí trocha posilování!
 
Dívejte, co jsme dostali!
Usměvaví partneři: Dr. Clown & LEGO
 
 
 
Poslední novinky
22.09.2017
22.08.2017
13.07.2017
04.07.2017
30.06.2017
14.06.2017
10.04.2017
06.04.2017
07.02.2017
21.12.2016
 
Další zprávy