Homepage | EN | CZ | SK
 

 
 
 
Patroni
 
Partneři a sponzoři
 
Sponzoři měsíce
 
 

Novinky a média
Newsbox

 
12.06.2013
Módní účesy, královny krásy a šance na slušnou práci!

Účastníci projektu C4C Springboard to Life (STL) „Odrazového můstku do života“ měli možnost si vyzkoušet v praxi své umění s Miss World 2011 Denisou Domanskou a dalšími 2 vicemiss ze soutěže krásy Česká Miss.

Ze všech vzdělávacích projektů, které realizuje C4C v celé republice, je jeden obor, na který slyší všechna děvčata ( a vyjímečně i chlapci ) velmi dobře, a to je kadeřnický kroužek. A pokud je řeč o českých královnách krásy, vzrušení se ještě více stupňuje.

Tuto vyjímečnou událost, vzdělávací projekt C4C, přišly podpořit tři královny krásy, které povzbudily všechny účastnice a dopomohly jim jít vstříc svým snům.

Již pátým rokem se kadeřnický kroužek C4C těší nebývalé popularitě mezi dívkami z dětských domovů v okolí Prahy. Každý týden se pravidelně setkávají v Učňovském kadeřnickém salónu (Středního odborného učiliště- SSOUK) v Praze pod taktovkou Františka Kočky, který si zakládá na tomto projektu a umožňuje toto odborné studium na pomoc projektu C4C zcela zdarma. Pod vedením profesionálních učitelů C4C Hanky Ciprové a Olgy Horké se dívky z místních dětských domovů  DD Sázava, Pyšely, Únhošť a Dolní Počernice učí zkrášlovacímu umění, které  jim dopomůže začít svou vlastní kariéru kadeřnice či kosmetičky.

“Jsem pyšný
na to, že jsem součástí kadeřnického projektu C4C,” říká František Kočka, majitel školy. ”Myslím si, že máme dětem skutečně co nabídnout a dát jim příležitost se naučit kadeřnickému řemeslu. V tomto oboru se pohybuji více než 20 let a sám vím, jak vděčná a příjemná to může být kariéra,” dodává.

Díky úsilí Aleny Zdvihalové, PR a marketingové manažerky C4C, jsme získali skvělého partnera- profesionálního dodavatele všech kadeřnických potřeb. Jedni z nejlépe postavených firem na trhu, jako je L´Oréal and Puls s.r.o, projevili zájem o tuto iniciativu a prokázali svou štědrost darováním veškerých kadeřnických potřeb, které učitelé potřebují od profesionálních barev, šamponů a kondicionerů až po nůžky a fény.

“Když jsem poprvé slyšela o tomto vzdělávacím projektu, okamžitě se mi zalíbil,” říká Monika Plachá, ředitelka Pulsu.Vzdělání je velmi důležitá a zásadní věc a my jsme rádi, že můžeme podpořit C4C a jejich odborný program pro děti darováním našich kvalitních výrobků.

 

 

 

dárek - kadeřnické nástroje od sponzora puls s.r.o. & studentka - katrin
pan f. kočka, majitel kadeřnické školy & studenti kroužku
lektorka kosmetiky olga horká & studenti kroužku
 
šárka, studentka projektu, s diplomeme na konci školního roku & lektorky projektu
 
 
 
Poslední novinky
22.09.2017
22.08.2017
13.07.2017
04.07.2017
30.06.2017
14.06.2017
10.04.2017
06.04.2017
07.02.2017
21.12.2016
 
Další zprávy