Homepage | EN | CZ | SK
 

 
 
 
Patroni
 
Partneři a sponzoři
 
Sponzoři měsíce
 
 

Novinky a média
Newsbox

 
23.08.2013
Robin Hood,náš oblíbený lidový hrdina, byl nedávno opět spatřen, jak se potuluje po pláních Hradce Králové, hoooodně daleko od Notinghamu.

A přistihli jsme ho při činu dělat to, co umí nejlépe, a to pomáhat těm, kteří potřebují pomocnou ruku. V tomto případě to byly děti z dětských domovů v Hradci Králové a jeho okolí. Tentokrát jim dovezl módní sezónní oblečení, které by si děti jinak nemohly dovolit. Je to docela milej chlapík ten Robin.

A není to žádný troškař! Robin a jeho přátelé dopravili oblečení a módní výstřelky pro mladé v hodnotě  7,1 milionu Kč pro 498 dětí žijících ve 12 různých institucích na severovýchodě Čech.

A jak to vypadá, náš Robin není takový rebel, jak ho známe, a ani neporušuje zákony. Zdá se, že přišel k rozumu a nevymáhá svou kořist nátlakem ani použitím násilí, ale využívá  konvenčních a přesvědčivějších metod. Nikde není vidu ani slechu po šerifovi z Notinghamu. Jinými slovy, novodobý Robin je slušný chlapík.:-)

Nemusíme ani dodávat, že by toto vše nezvládl, kdyby nebylo podpory jeho vlivných kamarádů na správných místech, kteří sdílí stejné zapálení a cíl měnit životy těch dětí, které neměly tolik štěstí jako naše vlastní děti.

Konkrétně je řeč o:

·         Skvělých lidech z  organizace "Helping Hands" ve Švédsku, kteří neúnavně klepou na dveře (a dveře se otvírají) a přimlouvají se za obdarované ve jménu všech utiskovaných.

·         Vedení známého řetězce s oblečením H&M ve Stockholmu které ovládá prastaré umění, umění dávat. Údajně činí dobro bez toho, aby levice věděla, co dělá pravice. (jak říká staré přísloví)

·         Nové tváři, butiku Oodji ze Švýcarska, která provozuje prodejní řetěz s oblečením po celé Evropě. Do této zásilky přispěli velkým množstvím krásných kousků.

·         DHL Freight- zásilky ze Skandinávie (a je jich nemalé množství) by se kupily u břehů Baltského moře ve Švédsku, kdyby nebylo štědrosti společnosti DHL Freight, která kontejnery s oblečením dopravuje do skladu C4C v Kladně zcela bezplatně. A to už dobrých 10 let.

·         A v neposlední řadě rodina Kopeckých, která vlastní a provozuje  bchodní zastoupení "Iveco Strojservis" v Horních Počernicích u Prahy. Bez nich by se Robin pěkně nadřel tlačením a taháním vozů po celé zemi. Ano, uhodli jste správně, od nich máme zdarma k dispozici, kromě jiných úžasných věcí, také nákladní automobily,  které zapůjčují na podporu projektů. (a pomáhají nám dokonce i finančně).

Když byl drahý Robin požádán o komentář (neptejte se kým), tak odvětil:  "Lidičky ze C4C ví, co dělají a nezahálí. Dobře se mi s nima spolupracuje."

Není třeba dodávat, že i my ze C4C rádi pracujeme ruku v ruce s Robinem a jeho skvělou partičkou štědrých přátel. Je to prostě pohodový chlapík.

 

 

...už se přistavuje náklaďák...
...nakládka je hračka....
...vykládka...
 
…Tým Robina (on sám se omluvil před příjezdem fotografa…)
...to je jak šitý na míru...
...přezůvky, boty… vše se tu dá najít...
 
...wow - to vůbec není špatný...
...takhle nás nikdo nepřehlédne...
 
 
 
Poslední novinky
22.09.2017
22.08.2017
13.07.2017
04.07.2017
30.06.2017
14.06.2017
10.04.2017
06.04.2017
07.02.2017
21.12.2016
 
Další zprávy