Homepage | EN | CZ | SK
 

 
 
 
Patroni
 
Partneři a sponzoři
 
Sponzoři měsíce
 
 

Novinky a média
Newsbox

 
10.12.2013
Když hvězdy pomáhají….Moderní pětibojař, olympijský vítěz z londýnských her 2012 - David Svoboda

Doba Vánoc je obvykle rušná a plná  fundraisingových akcí pro takové aktivní neziskové organizace, jako je C4C. Zcela se tím potvrzuje staré pořekadlo “Kujte železo, dokud je žhavé”, a to i v naší moderní době.

Nebude pro nikoho překvapením, že jsme zahájili svátky ve velkém, a to přímo vernisáží s aukcí zarámovaných fotografií z nového charitativního kalendáře v přítomnosti některých hvězd a osobností z kalendáře.

K realizaci tohoto ambiciózního projektu bylo zapotřebí 12 zřetelně odlišných hvězd v podobě herců, zpěváků, sportovců a jiných významných osobností, aby společně  naplnili myšlenku, že “všichni jsme měli svou šanci, dejme ji dětem také.” Tohoto nelehkého úkolu se zhostil uznávaný mladý fotograf Jan Kasl a fotografie z letošního charitativního kalendáře C4C jsou okouzlující a dokonale a tematicky představují motto C4C: “ Každé dítě si zaslouží šanci.”

Od kultovní zpěvačky Lucii Bílé, populárního Leoše Mareše, nestárnoucí zpravodajské dvojice TV Nova Lucie a Reye, zlatého medailisty Davida Svobody, rockera Matěje Rupperta až  po podnikatele a vizionáře Radima Passera, abychom zmínili pár hvězdných jmen,  věnovali všechny  tyto osobnosti charitativního  kanceláře ochotně svůj čas, aby podpořili dobrou věc a projekty C4C pro potřebné děti.

“Není to žádná procházka růžovou zahradou logisticky zorganizovat focení 12 známých osobností, jsou to vytížení lidé, kteří těžko hledají volnou skulinku.” říká Elena Šulcová, event manager z firmy Eventisimo, které patří velký dík za bezchybnou a bezproblémovou realizaci celého projektu. Od prvního nápadu, následného výběru vhodných kandidátů, plánování schůzek, výběru grafiky, tisku, přípravy vernisáže, zajištění cateringu až po zvládnutí marketingu a potřebné propagace- Elena se tohoto všeho zhostila na výbornou!

“Dal jsem jí přezdívku Miss Kalendář.” směje se Manfred Franke, zakladatel a prezident C4C. “Pokud si někdo zaslouží metál, tak to je právě Elena. Její zásluhou to vše vzniklo a bez ní by kalendář nepoznal světlo světa, a to doslova!”

Pro tuto výjimečnou vernisáž poskytla své ideální prostory Galerie Gate, která se nachází v samotném srdci hlavního města. Populární hvězda slovenské TV Lenka Vacvalová nás s lehkostí prováděla celým večerem a o hudební vložku se postarala zpěvačka Tereza Černochová a brazilský zpěvák Santiago Ferreira. Zlatým hřebem večera bylo vystoupení členů skupiny z dětského domova ze Sázavy nazvané “Stripes”, kde si také zpěvačka Zdenka  zazpívala duet s Terezou Černochovou.

“Je velké zadostiučinění vidět děti, které jsou součástí hudebního kroužku, jak s přehledem umí vystoupit před publikem a vystřihnou tak báječné hudební číslo,“ přemítá projektová manažerka vzdělávacího program C4C  Kateřina Wojasová, “to jsou již hotoví muzikanti!” Členové skupiny již mnoho let těží ze zkušeností lektora C4C Michala Němečka. A když Michal neučí, tak vyhrává v čele legendární české rockové skupiny Pumpa!

Večer probíhal v napjatém duchu, když své slovo vzala samotná aukce originálních fotografií, které byly  vkusně vystavené a zdobily interiér galerie. Celková částka vybraná za fotografie činila  slušných 72 000,-Kč a skončila v pokladně C4C bez snížení nákladů díky všem ochotným firmám, které nabídly své služby pro tuto příležitost včetně občerstvení a nápojů zcela zdarma (musíme zmínit výtečnou zmrzlinu “Angelato”).

Velké DÍK patří všem štědrým dárcům! Bez vás by tato výjimečná aukce nebyla možná!

Pokud  jste náš článek dočetli do konce, věříme, že Vás skutečně zajímá. A možná Vás zaujmou i webové stránky stvořené pro tuto příležitost  samotnou Elenou  Šulcovou.

http://www.celebritycharitycalendar.cz/

 

Přesvědčte se sami!

….nejdříve křest kalendáře C4C 2014
….pak přišel na řadu proslov (l-p: Manfred Franke, Lenka Vacvalová, Rafal Wojas)
…..a na konec aukce fotografií: Roman Petr (CEO Copy general) s vydraženou fotografií vizionáře a podnikatele Radima Passera
 
 
 
 
Poslední novinky
22.09.2017
22.08.2017
13.07.2017
04.07.2017
30.06.2017
14.06.2017
10.04.2017
06.04.2017
07.02.2017
21.12.2016
 
Další zprávy