Homepage | EN | CZ | SK
 

 
 
 
Patroni
 
Partneři a sponzoři
 
Sponzoři měsíce
 
 

Novinky a média
Newsbox

 
10.02.2014
Nezapomenutelná oslava narozenin – můžete se inspirovat.,-)

Dvě nedávné oslavy narozenin se konaly v neobvyklém stylu a dohromady přinesly přes čtvrt milionu Kč na podporu programůC4C pro potřebné děti.

Kladli jste si někdy otázku, co dát oslavenci k narozeninám, který už má, jako většina z nás, vše? Obdarujte místo toho svou oblíbenou charitu! (a co takhle C4C…?)

Tyto dvě oslavy nadšených příznivců C4C dokazují, že se taková obyčejná narozeninová oslava dá proměnit ve významnou událost.

„Dát dárek v podobě peněžitého daru oblíbené charitě je dokonalé řešení,“ sděluje své důvody jedna z kamarádek oslavenkyně Dagmar Zweschperová, „je to taková úleva, než si lámat hlavu nad tím, co komu dát. Bože, vždyť už máme všeho dostatek!“ dodává. „Vždyť takto musíme mít dobrý pocit, že děláme něco užitečného a navíc s tím zabijeme dvě mouchy jednou ranou.“

My ze C4C samozřejmě souhlasíme. A palec nahoru pro oba protagonisty-Franze Rihu, který oslavil své narozeniny s přítelem z Rotary klubu Berndem Kriegeskortem na jihu Německa, a Markétě Szabové, která oslavila své padesáté narozeniny v Obecním domě v Praze jako fundraiser pro C4C. Věříme, že cítíte velké zadostiučinění a naplnění, protože pomoci těm, co to nejvíce potřebují, a nabídnout jim lepší šanci na život určitě přesahuje všechny nepotřebné a kolikrát nadbytečné dary.

Z celého srdce vám děkujeme! Byl to skvělý nápad!Můžete se inspirovat a následovat jejich kroky…a nemusíte ani čekat, až vám bude 50 nebo 70…J

A abychom neopomněli i ty, kteří se velkoryse podíleli na těchto počinech. Velké dík patří:

-        Proslulé cateringové firmě Zátiší v čele se Sanjiv Suri, kteří poskytli velice chutné jídlo s dobře vybranými nápoji a úžasným týmem lidí za velmi příhodnou (pořizovací) cenu (odmítli na této události vydělat). Díky nim nikdo neměl žízeň ani hlad během narozeninové oslavy v Obecním domě v Praze.

-        Standovi Průchovi, který poskytl své velkolepé prostory kanceláře v horní části Obecního domu, z jejichž oken můžete spatřit dechberoucí výhled na Pražský hrad. Aby toho nebylo málo, Standa zároveň přispěl certifikovaným diamantem na narozeninovou aukci pro C4C.

-        Vážíme si vás, “Zátiší” a Stando! Patří vám náš velký respekt! Děkujeme na tisíckrát, Markéto, Franzi a Bernade! Nezačneme již plánovat další narozeninovou oslavu?

 

 

 

Hosté postupně přicházejí na oslavu 50. narozenin Markéty Szabové...
…a postupně naplňují krásné prostory, v Obecním domě, hostitele Standy Průchy
Tomáš Rutl vydražil diamant, který velkoryse daroval oslavenkyni
 
Vyhlášení celkové částky získané pro C4C: 94 000,- Kč!
Kytarové duo MayDay celý večer báječně doplnilo atmosféru hudebním doprovodem
Květiny jsou samozřejmostí…..
 
 
 
 
Poslední novinky
22.09.2017
22.08.2017
13.07.2017
04.07.2017
30.06.2017
14.06.2017
10.04.2017
06.04.2017
07.02.2017
21.12.2016
 
Další zprávy