Homepage | EN | CZ | SK
 

 
 
 
Patroni
 
Partneři a sponzoři
 
Sponzoři měsíce
 
 

Novinky a média
Newsbox

 
18.08.2014
OTÁZKA: Co může udělat radost každému hospitalizovanému dítěti na Slovensku? ODPOVĚĎ: 13 palet plných LEGO stavebnic!

Tým Dr. Klauna rozváží stavebnice LEGO pro tisíce dětí do 47 slovenských klinik a nemocnic.

Není žádným tajemstvím, že pobyt v nemocnici může být mnohokrát psychicky náročný a znepokojující i pro silné osoby. Pro mnohé děti je pobyt v nemocnici úzkostlivý a strašlivý zážitek. A to je důvod, proč tým Dr. Klauna aktivně pomáhá překonávat tyto traumata a snaží se pobyt v nemocnici dětem zpříjemnit.

 Ve spolupráci s jedním z největších výrobců nejoblíbenějších hraček na světě jsme započali velice ambiciózní projekt, a tododat stavebnice LEGO všem nemocničním oddělením a zařízením na Slovensku, aby měly dětské ručičky co dělat po celý rok. Je pravda, že nejdříve v nás logistika celého projektu vzbuzovala obavy. Významná  úleva přišla, když  do hry vstoupil světový lídr na trhu v odvětví logistiky, firma DHL, a celý projekt mohl začít.

 „Jsme nesmírně rádi, že dvě takto významné firmy na trhu, jako je LEGO a DHL,spojili své síly s Dr. Klaunem a přinesli více radosti a zábavy do světa dětí v nemocnicích,“ říká RafalWojas, spoluzakladatel C4C a projektový manažer Dr. Klauna, „díky podpoře těchto dvou průmyslových gigantů můžeme s jistotou tvrdit, že jsmespolečně vyhráli nad nudou ve slovenských nemocnicích.“

 Během měsíce února a března DHL a tým C4C zvládli distribuci 13 palet vytoužených hraček do 47 nemocnic na Slovensku, jejichž tržní hodnota přesahuje 1 milion Kč.

 „Březen byl pro všechny dětské pacienty v našich nemocnicích šťastným měsícem. Všechna dětská oddělení dostala od týmu Dr. Klauna krabice plná LEGA,“  napsala C4C Zuzana Chomičová,  zástupkyně nemocnic „SvetZdravia“, „jsme za tuto obrovskou pomoc velmi vděční. Stavebnice LEGO zpříjemní dětem chvíle strávené v našich nemocnicích. Už léta jsou vyhledávanou hračkou právě díky podpoře kreativity a rozvoji zručnosti pro děti všech věkových kategorií.Pomůže dětem se mnohem rychleji zotavit z jejich zdravotních problémů, protože, jak všichni víme, příjemné prostředí, radost a úsměv pomáhají někde více jako léky.“

My samozřejmě musíme jen souhlasit!

Velký dík patří firmě LEGO a DHL, ale také všem sponzorům, partnerům a přátelům, kteří se zasloužili o vznik tohoto projektu! Společně dokážeme dělat radost a měnit dětské životy.

 

 

 

…hurá s LEGEM směr Slovensko
…první várka LEGA je dodána do Košic
…chvíli před tím než se dostanou do rukou malých pacientů
 
….to je přesně, co potřebujeme, abychom zabili nudu
…Honza Jarchovský, marketingový manažer C4C rozdává LEGO v bratislavské nemocnici
….Jana Šnoblová, manažerka programu „Robin Hood“, po tvrdé práci přípravy celé dodávky…..ale stálo to za to!
 
 
 
 
Poslední novinky
22.09.2017
22.08.2017
13.07.2017
04.07.2017
30.06.2017
14.06.2017
10.04.2017
06.04.2017
07.02.2017
21.12.2016
 
Další zprávy