Homepage | EN | CZ | SK
 

 
 
 
Patroni
 
Partneři a sponzoři
 
Sponzoři měsíce
 
 

Novinky a média
Newsbox

 
15.06.2014
Otázka: Kde najdete na jednom místě akci, týmového ducha, vzrušení a spoustu zábavy?

Odpověď: Zkuste Tepfaktor!

Pokud jste nikdy neslyšeli o fantastickém Tepfaktoru, tak klikněte zde.

Všechno to začalo, jak to v C4C obvykle chodí, telefonátem: „Dobrý den, tady C4C, rádi bychom zorganizovali zasloužený teambuilding pro naše lektory a klauny, kteří by si potřebovali zahrát, oddychnout si a užít si trochu legrace.

„Žádný problém. Od toho jsme tu!“

„A bylo by prosím možné uspořádat tuto akci zcela zadarmo jako příspěvek pro aktivity naší neziskové humanitární organizace, která pomáhá dětem v nouzi?“

Krátká pauza...

„Není problém...“

A tak si tým C4C včetně klaunů, lektorů a dobrovolníků, prostě všech, kteří jsou hnacím strojem společnosti, užil krásný den plný zábavy v Tepfaktoru. Tím to ovšem neskončilo.

Vedení Tepfaktoru v čele s Honzou Danešem bylo z odhodlání členů C4C úplně nadšeno. A nakonec nabídlo své prostory zcela zdarma pro zorganizování dalších akcí neziskovky. Není to báječné? Když si uvědomíte, že tři hodiny zábavného klání vyjdou přibližně na 600 až 800 korun na osobu, tak cena za sportovní den pro 30 až 40 lidí se vyšplhá pořádně vysoko.

A tak vznikla myšlenka uspořádat takový den v rámci projektu Odrazový můstek do života a pozvat děti ze sedmi různých dětských domovů v okolí Prahy.

Dlouholetý sponzor našich vzdělávacích projektů - Rotary Club Prague Bohemia - okamžitě nabídl pomoc. Členka představenstva Conny Zoerner vzala tuto odpovědnost na sebe a postarala se o občerstvení všech účastníků, a to pestrým bufetem pro 80 hladových krků. A také obstarala ceny v podobě krásných knih. Conny, děkujeme!

Velké poděkování patří také zlaté olympijské vítězce Evě Samkové, která se rozhodla akce zúčastnit - děti byly nadšené, že se mohly setkat s takovou osobností.

Bylo to skvělé mít Evu v týmu,“ komentovala třináctiletá Jana. „Nejdříve jsme se trochu styděli, ale to netrvalo moc dlouho. Eva je normální holka, která se nechová jako celebrita.“

„Byla to nejlepší akce, které jsem se účastnil,“ usmíval se šestnáctiletý Honza, jehož tým úspěšně dokončil celou hru, což nemusí být v Tepfaktoru pravidlem. „Něco tak báječného jsem ještě nezažil.“

Na závěr bychom rádi poděkovali všem, kteří se na akci podíleli a přispěli účastí či darem k jejímu úspěchu. Bez vás by to nebylo možné!

Podívejte se do fotogalerie, zcela bez komentáře. Není ho potřeba.

 

 

 
 
 
 
 
 
Poslední novinky
22.09.2017
22.08.2017
13.07.2017
04.07.2017
30.06.2017
14.06.2017
10.04.2017
06.04.2017
07.02.2017
21.12.2016
 
Další zprávy