Homepage | EN | CZ | SK
 

 
 
 
Patroni
 
Partneři a sponzoři
 
Sponzoři měsíce
 
 

Novinky a média
Newsbox

 
14.06.2015
Zábava s TepFaktorem, kapitánem Sparrowem, Jakubem Kohákem a Itchem Pčelárem

48 dětí ze šesti dětských domovů z Prahy a okolí soutěžilo o první místo v populárním zábavním centru TEPFAKTOR.

Pokud máte zájem o dobrodružné hry a hledáte adrenalin, navštivte centrum TEPFAKTOR, které se nachází pouhých 40 kilometrů od Prahy. (Pokud jste o něm neslyšeli, klikněte zde.) Týmy čítající až pět osob musí úspěšně zdolat 26 komnat, aby na konci mohly otevřít truhlu pokladů. Každá komnata je ovládána elektronicky a nachází se v ní intelektuální nebo fyzická výzva, již je nutné zvládnout. Takováto napínavá zábava by byla pro děti z dětských domovů nedostupná, kdyby ovšem nebylo Katky Wojasové ze C4C, která se vedle svých mnoha dalších povinností, jež má jako projektová manažerka, rozhodla pro pravidelné organizování takovýchto báječných společenských událostí pro děti se sociálním (a finančním) znevýhodněním.

Když vidím, jak moc se děti baví, vím, že opravdu stálo za to takovou akci zorganizovat,“ říká Katka, která pro C4C vede vzdělávací program Springboard to Life (Odrazový můstek k životu).

Díky velkorysé podpoře majitele Tomáše Chrousta otevírá TEPFAKTOR své dveře pravidelně (a zdarma) C4C a jejím klientům - dětem žijícím v dětských domovech. Akci většinou podporují i české nebo mezinárodní celebrity. Tentokrát to byl bavič, herec a režisér Jakub Kohák, který neustále rozesmával děti svými vtipy a legráckami. Nechyběl ani kapitán Sparrow, kterého dokonale vystihl právě Tomáš Chroust.

„Velice jsme se snažili, abychom pro děti připravili nezapomenutelný zážitek,“ poznamenal Tomáš po tom, co provedl několik týmů spletitými hrami a atrakcemi. „Když vidím nadšené obličeje dětí, myslím, že se nám to docela povedlo.“

K zábavě se připojil a sám sebe nabídl jako kapitána týmu populární hudebník Itcho Pčelár, slovenský finalista soutěže Superstar, zpěvák skupiny Jamestown. Jeho kolektiv skončil druhý a získal stříbrnou medaili.

Abychom zvýšili povědomí o problémech, se kterými se potýkají děti vyrůstající bez lásky a podpory rodičů a jež si moc přejí úspěšně se začlenit do společnosti, natáčela tuto akci česká televizní stanice ČT-D. Vysílání běželo hned následující den pro celonárodní publikum. Zde se můžete podívat na jeho část (posuňte na 1,58. minutu).

A jelikož se takové aktivity většinou pojí s velkou chutí k jídlu, tak se zakladatel a ředitel C4C Manfred Franke, sám velký fanoušek grilování, nabídl jako kuchař. Tentokrát šéfoval dvěma velkým grilům a spolu s Rafalem Wojasem, projektovým manažerem programu C4C Dr. Klaun, servírovali hladovým dětem párky a klobásy.

„Za nic na světě bych si to nenechal ujít! Je báječné dívat se na děti, jak se baví a přitom se i zapotí,“ dodal s úsměvem Manfred, který se sám zapotil při grilování v tak slunečném a horkém dni.

Na závěr bychom chtěli velmi poděkovat všem, díky kterým byl tento den pro děti tak úžasný: týmu TEPFAKTORU, Jakubovi Kohákovi, Itchovi Pčelárovi, Eleně Šulcové, Connie Zoerner, českému Rotary klubu a mnohým dalším!

 

Pomohli jste nám zorganizovat nezapomenutelnou událost pro všechny, kteří se jí zúčastnili. Mnohokrát vám děkujeme, že jste nám věnovali svůj čas, prostředky a talent!

 
 
 
 
 
 
Poslední novinky
22.09.2017
22.08.2017
13.07.2017
04.07.2017
30.06.2017
14.06.2017
10.04.2017
06.04.2017
07.02.2017
21.12.2016
 
Další zprávy