Homepage | EN | CZ | SK
 

 
 
 
Patroni
 
Partneři a sponzoři
 
Sponzoři měsíce
 
 

Novinky a média
Newsbox

 
28.01.2015
Letošní Rakouský ples ocenil snahu C4C pomáhat ohroženým českým dětem…

… a vyzdvihl dlouhodobou podporu firmy Copy General, která trvá již celé desetiletí, během něhož přispěla více než dvěma miliony korun na humanitární úsilí C4C.

Tradiční Rakouský ples se konal v nádherném pražském Paláci Žofín. Ke společenskému tanci hrál  Český národní symfonický orchestr. Účastnili se rakouský velvyslanec, jeho excelence hrabě Ferdinand von und zu Trauttmansdorff-Weinsberg a jeho manželka.

„Nadací roku jsme zvolili C4C, a to kvůli obrovským změnám, které tento tým přináší do životů  tisíců dětí, ať už v oblasti vzdělávací nebo humanitární,“ vysvětluje Dr. Erwin Hanslik, prezident Spolku Rakušanů v České republice, organizátora této každoroční slavnostní události. (www.voet.cz)

S příchodem půlnoci bylo pódium uvolněno Manfredu Frankemu, zakladateli a řediteli C4C, a Romanu Petrovi, CEO firmy Copy General, který využil této příležitosti a předal nadaci symbolický šek na dva miliony korun.

„Znám Manfreda a jeho tým více než 10 let. Pracují efektivně, konají moudře a jsou dostatečně inovativní, aby se vydali tam, kam se ostatní neodváží, jsou báječní,“ řekl Roman a stvrdil toto dlouholeté partnerství předáním šeku Manfredovi.

„Získávání finanční podpory je jedna z největších výzev, se kterými se pravidelně potýká každá nevládní organizace,“ vysvětlil poté Manfred. „Je to jako trhání zubů, téměř nezbytné zlo! Sponzoři přicházejí a odcházejí, ale existuje několik, jako je Copy General, kteří dávají, protože chtějí, a neočekávají nic na oplátku. Kdyby nebylo takových firem a lidí, rozhodně bychom nebyli tam, kde jsme dnes!“

Organizace C4C je velice hrdá na to, že zvládla přilákat renomované sponzory, mnozí z nich ji podporují déle než 10 let. Zde jsou firmy a jejich zástupci, kteří při nás také stáli poslední desetiletí, ale nebyli zatím uvedeni:

Hertz Rent a Car, Česká republika, Jiří Katolický

Stroj Servis, Iveco Dealership, Praha, rodina Kopeckých

Stillking Production, Matthew Stillman, Barandov Studios

 

 Rotary Klub Praha Čechy, Uwe Hengsterman

To byl ale večer: Rakouský ples dle vídeňské tradice
Rakouský velvyslanec Trauttmansdorff při rozhovoru se zakladatelem C4C Manfredem Frankem
Událost večera: čtverylka!
 
Společenský tanec: rakouský vynález...
Manfred Franke a partnerka Markéta Szabová
Dr. Erwin Hanslik promlouvá k hostům
 
 
 
 
Poslední novinky
22.09.2017
22.08.2017
13.07.2017
04.07.2017
30.06.2017
14.06.2017
10.04.2017
06.04.2017
07.02.2017
21.12.2016
 
Další zprávy