Homepage | EN | CZ | SK
 

 
 
 
Patroni
 
Partneři a sponzoři
 
Sponzoři měsíce
 
 

Novinky a média
Newsbox

 
09.11.2016
Markéta to dala! Hurá!

Markéta zdárně dokončila ambiciózní koloběžkovou jízdu a překonala svůj plán: získala pro C4C úžasných 465 000 korun.

Pokud si jako většina lidí myslíte, že jeden člověk nemůže sám nic dokázat ani změnit, pak si přečtěte následující příběh. Minulý měsíc se Markéta pustila do velkého dobrodružství, jehož cílem bylo pomoci Chance 4 Children. Rozhodla se zdolat na koloběžce neuvěřitelných 600 kilometrů po celé České republice a navštívit místa spojená s projektem Odrazový můstek k životu. Byla optimistická a naplánovala si, že během cesty získá 450 000 korun, což by pokrylo náklady projektu na šest měsíců. Klikněte zde, abyste zjistili více o projektu Odrazový můstek k životu

A navzdory všem očekáváním dosáhla svého cíle. Vlastně ho ještě překročila! Jela dvanáct dní za každého počasí: v zimě, za silného větru či v dešti. Její bláznivý nápad získal mnoho obdivovatelů, kteří ji v jejím úsilí podporovali. Díky sociálním sítím, e-mailovým zprávám začaly přicházet příspěvky od přátel i od úplně cizích lidí.

„Ve skutečnosti jsem ani nedoufala, že by se mi podařilo vybrat tak obrovskou částku,” přiznává Markéta. „Ale věděla jsem jedno: je vždy lepší stanovit si vyšší cíle a minout, než dosáhnout těch nízkých.”

Říkala si, že ten, kdo dává, ten také dostává a vydala ze sebe skutečně vše. A vyplatilo se! Klikněte zde a podívejte se na Youtube.com na každodenní videa mapující její cestu.

Ráda bych poděkovala každému, kdo mě na cestě doprovázel,” dodává Markéta. „Je úžasné, že společně můžeme měnit životy dětí.”

A ví, o čem mluví. Markéta má čtyři skvělé dětí, které mají štěstí, že právě ona je jejich máma. A pak k tomu přidejte dalších pět dětí, které přišly do jejího života společně s partnerem Manfredem, zakladatelem a prezidentem C4C. Takže se dohromady starají o devět dětí!

„Opravdu před Markétou smekám. To, co dokázala, je naprosto neuvěřitelné! Na jejím příkladu je vidět, že když někdo přemýšlí nad rámec běžných standardů, může se stát něco výjimečného,“ hodnotí Markétino dobrodružství Manfred. „A velikánské dík patří mému dobrému příteli Sanjivu Surize Zátiší Catering Group, který štědře daroval zhruba polovinu z celkové částky.“

Sám Sanjiv má s dobročinností a získáváním financí velké zkušenosti. V roce 2014 zdolal na kole 840 kilometrů přes nejjižnější část Indie, své rodné země, a vybral peníze na podporu Lékařů bez hranic. Společně se svým týmem zvedl částku na 120 000 dolarů na zdravotní péči pro potřebné.

C4C by chtěla poděkovat všem, kteří se podíleli na tomto dobrodružství. Největší dík patří samozřejmě Markétě a těm, kdo přispěli.

Z celého srdce děkujeme!

 

 

 

Počasí ne vždy cestě přálo...
...ale sluníčko potom vše nahradilo!
Dojezd do cíle...
 
...kde Manfred čekal s kyticí na svoji hrdinku!
Indie 2014: Sanjiv (druhý zprava) s členy týmu
 
 
 
Poslední novinky
22.09.2017
22.08.2017
13.07.2017
04.07.2017
30.06.2017
14.06.2017
10.04.2017
06.04.2017
07.02.2017
21.12.2016
 
Další zprávy