Homepage | EN | CZ | SK
 

 
 
 
Patroni
 
Partneři a sponzoři
 
Sponzoři měsíce
 
 

Novinky a média
Newsbox

 
13.11.2008
C4C online aukce obrazů světoznámého izraelského malíře Benjamina Shiffa!

Ohromující výstava obrazů tohoto populárního malíře je k vidění v lobby pražského hotelu Hilton až do 16. prosince. Jedno jeho dílo s názvem „Tranquility“ (Klid) je momentálně nabízené v online aukci ve prospěch Chance 4 Children (C4C) na webu: www.amaliemaurer.cz. Zde máte i vy příležitost získat hodnotné umělecké dílo a současně tak i podpořit programy Chance 4 Children!

Výstava byla dnes večer zahájena pod záštitou izraelské ambasády přímo v hotelu Hilton a její otevření v sále ChezLuis přilákalo stovku osobností a významných podnikatelů z pražského prostředí. Po úvodním přivítání od generálního manažera hotelu Hilton Michaela Speckinga a izraelského velvyslance Daniela Meggido vystoupil také umělec sám a pronesl několik slov o svém stylu a technice a také o svojí filozofii.

„Přitahuje mne zobrazování milující stránky přírody,“ zmínil malíř ve svém krátkém projevu. „Tváře a výrazy lidí víry vyzařují pozoruhodný pokoj!“ Toto tvrzení se odrazilo i v celém námětu výstavy v Hiltonu: „Láska a víra“.

Obrazy Benjamina Shiffa se nacházejí v mnoha soukromých sbírkách v Evropě, Americe a Izraeli a jeho výstavy jsou již po desetiletí k vidění po celém světě. Jeho dílo je vysoce hodnoceno odbornými sběrateli pro jeho distinktivní styl – propojení realistických postav s nádechem kubismu. Shiffovo zobrazení mateřství je vyjádřeno se zvláštní měkkostí a něžností a zachycuje jeho údiv nad zázrakem stvoření života. Více podrobností naleznete na stránkách: www.shiffstudio.com.

Manfred Franke, zakladatel C4C a jeho současný předseda, vyjádřil jménem C4C týmu svoji vděčnost a ocenil darování výtěžku z aukce jednoho obrazu ve prospěch Chance 4 Children a dětí, o které C4C pečuje. „Benjamine, rád bych vám z celého srdce poděkoval za toto štědré gesto a za váš zájem o charitu,“ řekl zjevně pohnutý Franke na konci zahajovacího ceremoniálu. Očekávaný výtěžek z aukce obrazu je 2500,- Euro.

Za podpory excelentního cateringu hotelu Hilton a speciálních a košer vín pokračovala událost pozdě do noci. Výstava tedy byla zahájena a potrvá celý měsíc.

Benjamin Shiff při práci
Zleva doprava: paní a pan Shiffovi, M. Specking (GM Hilton), D. Megiddo (velvyslanec Izraele), M. Franke (C4C) - Online aukce obrazu
Slavnostní přípitek na úspěch výstavy
 
 
 
 
Poslední novinky
22.09.2017
22.08.2017
13.07.2017
04.07.2017
30.06.2017
14.06.2017
10.04.2017
06.04.2017
07.02.2017
21.12.2016
 
Další zprávy