Homepage | EN | CZ | SK
 

 
 
 
Patroni
 
Partneři a sponzoři
 
Sponzoři měsíce
 
 

Novinky a média
Newsbox

 
09.01.2009
Lámání rekordů: Vánoční charitativní koncert 2008 v hotelu Hilton, s Českým národním symfonickým orchestrem, překonal rekord v návštěvnosti i výši vybraných příspěvků!

Lámání rekordů: Vánoční charitativní koncert 2008 v hotelu Hilton, s Českým národním symfonickým orchestrem, překonal rekord v návštěvnosti i výši vybraných příspěvků!

Opět nastal ten roční čas, kdy zástupy pomalu plní Konferenční centrum pražského hotelu Hilton, aby se zúčastnily vrcholu sezóny: Vánočního charitativního koncertu hotelu Hilton, věnovaného ve prospěch Chance 4 Children (C4C). S více než 1250 milovníky kvalitní hudby, pro které se dokonce museli doplnit extra sedadla, se koncert stal svědkem vybrání nejvyššího příspěvku v jeho historii.

Večer zahájil krátkým proslovem Michael Specking, manažer obou pražských hotelů Hilton, spolu s Erikem Bossanem, CEO společnosti Pfizer – hlavním sponzorem koncertu. Oba řečníci zdůraznili rozhodnost a obětavost s jakou Chance 4 Children pomáhá tisícům dětí – v ústavní péči, hospitalizovaných v nemocnici či společensky znevýhodněných – v celé střední Evropě.

“Poté, co jsem byl v loňském roce osobně zapojený v C4C programu, jsem na vlastní kůži zažil nadšení, které C4C tým vkládá do své práce. Odvádějí fantastickou práci a já bych vás z tohoto místa chtěl požádat, abyste pomohli a podpořili je dnes svými příspěvky!”

Publikum přijalo jeho výzvu a po sečtení výsledků jsme zjistili, že tento koncert přinesl více než 165.000,- Kč ve prospěch Chance 4 Children a překonal všechny předchozí rekordy. Tato částka zahrnuje i štědrý příspěvek 50.000,- Kč od hotelu Hilton, který Michael Specking na pódiu osobně předal zakladateli a předsedovi C4C, Manfredovi Frankemu.

O kouzelnou atmosféru večera se postarali talentovaní hudebníci Českého národního symfonického orchestru pod vedením maestra Tomáše Braunera, kteří vzali posluchače na hudební výlet do světa hollywoodských filmových skladeb. Jako první předvedli extravagantní podání ústřední písně filmového trháku “Piráti z Karibiku”.

“Zažil jsem několik představení tohoto výjimečného orchestru pod taktovkou maestra Paula Freemana a všiml jsem si, že mnoho lidí očekávalo se zatajeným dechem, jak se na jeho místě bude dařit novému dirigentovi,” komentoval Tomáš Rutrle, CEO společnosti Fujitsu Simenens ČR. “Myslím, že maestro Tomáš Brauner se s výzvou vyrovnal a předvedl úžasné vystoupení.” Paul Freeman se momentálně zotavuje doma v Chicagu po operaci zad.

Vánoční atmosféru krásně podpořil hostující pěvecký soubor International Female Choir Viva Voce zpěvem tradičních vánočních koled v různých jazycích. Po jejich vystoupení měli všichni hosté možnost zúčastnit se vánoční tomboly, plné hodnotných cen.

Na závěr večera bylo přichystané bohaté občerstvení, plné různých světových vánočních specialit s krásnou výzdobou – vše připravené skvělými kuchaři z Hiltonu. Perfektní zakončení nádherného večera.

 

Zakladatel C4C Manfred Franke hovoří k plně obsazenému koncertnímu sálu
Manažer Hiltonu, Michael Specking, předává šek na 50.000,- Kč Manfredovi Frankemu
Sbírka pro C4C u vstupu do sálu
 
Dobrovolnická síla: C4C tým
Viva Voce International Female Choir
Marketa Sebkova, Michael Specking (Hilton) and Erik Bossan (Pfizer) addressing the crowd
 
 
 
 
Poslední novinky
22.09.2017
22.08.2017
13.07.2017
04.07.2017
30.06.2017
14.06.2017
10.04.2017
06.04.2017
07.02.2017
21.12.2016
 
Další zprávy