Homepage | EN | CZ | SK
 

 
 
 
Patroni
 
Partneři a sponzoři
 
Sponzoři měsíce
 
 

Novinky a média
Newsbox

 
06.05.2009
Právě včas: Vyhrajte Harley Davidson a vyražte za sluncem!

Boj za lepší život!

Přečtěte si jak C4C práce inspirovala špičkové pražské manažery, aby se zapojili do unikátní akce na získání prostředků pro podporu společensky znevýhodněných dětí v České republice.

Po čtyři měsíce, dvakrát týdně (úterý a čtvrtek), podstupuje sedmnáct vrcholových manažerů od brzkého rána vyčerpávající trénink v posilovně SK Boxing Praha a připravují se na neobvyklou událost. V pátek 5. června od 18:00 budou hlavními aktéry amatérského boxerského turnaje, který proběhne v Tesla aréně s cílem zvýšit povědomí o situaci společensky znevýhodněných dětí a také za účelem zajištění finanční podpory pro pokračování populárních C4C programů i uprostřed prohlubující se krize.

Tuto ojedinělou akci organizují pro C4C bratři Jan a Petr Saglenovi a jejich společnosti JS Partner s.r.o. a Broker Consulting. Součástí bude i doprovodná sms soutěž o zcela nový motocykl značky Harley Davidson XL 1200 Sportster v hodnotě 400.000,- Kč. Pro ty, kdo potřebují vidět, aby uvěřili, je motocykl vystavený v nákupním centru Metropole na Zličíně. Pošlete nyní odpověď do sms soutěže (počet sms není omezený) a získejte šanci vyhrát motocykl této legendární značky! Text zprávy je BOX A a zasílejte ho na číslo 9030930, cena jedné sms zprávy je 30,- Kč. Veškerý výtěžek sms soutěže bude věnován ve prospěch vzdělávacích a humanitárních programů Chance 4 Children – pro potřebné děti.

Šance na získání hlavní výhry stoupají spolu počtem odeslaných sms zpráv,” komentuje Petr Saglena. “Představte si, že investujete několik stovek nebo tisíc korun do soutěžních sms a 5. června si domů odvezete tuhle krásku!” Asi není potřeba dodávat, že čím více smsek bude odesláno, tím větší bude výtěžek pro C4C. Je to výhra pro obě strany!

Známý herec a zpěvák Sagvan Tofi bude celou akci moderovat a postará se o správnou atmosféru tohoto boje za charitu. Pro tuto událost byly také vytvořeny speciální  webové stránky, kde se dozvíte veškeré podrobnosti: www.galavecer-boxu.cz! V těchto dnech probíhá rozsáhlá mediální kampaň na propagaci této jedinečné události a klientů C4C: ohrožených a potřebných dětí!

Zeptali jsme se Jana Sagleny, proč si zvolil tak neobvyklý způsob fundraisingu pro charitu. Toto nám odpověděl: “Snažíme se prostě uvažovat mimo obvyklá schémata a zároveň jsme chtěli, aby účastníci přinesli i jakousi oběť sami za sebe. Svým způsobem se dá říct, že ochota podstoupit souboj ve prospěch potřebných dětí vyjadřuje skutečné odhodlání pomoci.” Jan i Petr se turnaje také aktivně zúčastní.

Kvalifikační souboje budou trvat vždy jednu minutu a celkem je naplánováno sedmnáct utkání. Z těchto soubojů vzejdou finalisté, kteří se utkají o titul. Porota bude hodnotit styl, rychlost a techniku bojovníků.

Inspirován touto výzvou se také C4C tým rozhodl, že vyšle do pole svého borce. Terrence (Terry) Fane, víceprezident C4C, se také zařadil mezi šampiony 5. června. “Pokud jsou úplní cizinci ochotní nastoupit do ringu kvůli C4C a dětem, o které C4C pečuje, pak nemohu stát stranou,” dodává s úsměvem Terry, který se pravidelně účastní přípravných tréninků.

Galavečer slibuje nevšední zážitek – přijďte se přesvědčit na vlastní oči a zároveň i podpořit bojovníky v ringu! A kdo ví, třeba se na vás usměje štěstí a domů pojedete na nové motorce. Vstupné je zdarma, ale s vděčností přijmeme dobrovolné příspěvky, které můžete u vchodu předat našim dobrovolníkům. Vstupenky do VIP zóny jsou k dispozici za 3000,- Kč a zahrnují i catering. Rezervaci do VIP sekce prosím proveďte do 27. května na telefonním čísle: 775 263 775 nebo na emailu: mail@c4c.cz.

Těšíme se na viděnou v Tesla Aréně!

Rána do chráničů: Trénink v brzkých ranních hodinách
Juniorská liga
To je stroj!
 
Zašlete SMS a vyhrajte ji pro SEBE!
 
 
 
Poslední novinky
22.09.2017
22.08.2017
13.07.2017
04.07.2017
30.06.2017
14.06.2017
10.04.2017
06.04.2017
07.02.2017
21.12.2016
 
Další zprávy