Homepage | EN | CZ | SK
 

 
 
 
Patroni
 
Partneři a sponzoři
 
Sponzoři měsíce
 
 

Novinky a média
Newsbox

 
01.12.2009
„Small Change – Big Difference!“ - kampaň v pražských hotelech Hilton

Pokud plánujete pobyt v jednom ze dvou vynikajících hotelů Hilton v Praze – nezapomeňte se zapojit, až Vás hotelový personál osloví s prosbou přidat jedno Euro k Vašemu účtu ve prospěch Chance 4 Children (C4C)!

Tento říjen zahájila nadace Hilton Foundation ve spolupráci s Chance 4 Children osvědčenou a úspěšnou kampaň na získání tolik potřebných prostředků na podporu oblíbených C4C programů ve prospěch ohrožených a společensky znevýhodněných dětí.

Tato kampaň je vedena pod chytlavým sloganem „Small Change – Big Difference“ (SBCD; Velká změna za pár drobných) a pokud jste klientem hotelu Hilton, setkáte se s ní všude. Juliette Marin, koordinátorka kampaně, je rozhodnuta dovést kampaň k úspěchu a nešetří námahou, aby získala pozornost pro tento program. Počínaje pohlednicemi, dárkovými katričkami, klíčenkami a konče informacemi v hotelovém TV okruhu, hotel Hilton usiluje o to, aby jeho klienti byli seznámeni s důležitostí této kampaně a jak daleko její výsledky dosáhnou prostřednictvím programů C4C ve prospěch znevýhodněných dětí.

„Když jsme byli požádáni, abychom našli partnera pro tuto kampaň, jako první nám na mysl přišlo Chance 4 Children,“ usmívá se Markéta Šebková, PR a marketing manažerka pro oba pražské hotely Hilton. „Manfred a jeho obětavý tým dělají úžasnou práci a pomáhají dětem se sociálním a zdravotním hendikepem s integrací do společnosti. Jsou skvělým příkladem toho, jak se z mála dá udělat hodně,“ dodává s poukazem na předsedu a zakladatele C4C Manfreda Frankeho.

C4C a pražské hotely Hilton úspěšně spolupracují již více než šest let na různých projektech. Exkluzivní každoroční vánoční koncert hotelu Hilton přinesl za léta spolupráce téměř jeden milion korun. Vedení hotelu také otevřelo dveře pro bezplatné pořádání seminářů a dalších akcí v prostorách Hiltonu. Poslední společnou aktivitou je výuka počítačové gramotnosti, pro kterou Hilton vyhradil místnost v rámci C4C projektu Smart Kids - Education 4 Children“

„Vedení pražských hotelů Hilton opět prokazuje, že společenská zodpovědnost pro ně není prázdný pojem,“ komentuje Terence Fane, místopředseda C4C. „Kdykoli jsme potřebovali jejich pomoc, udělali více než jsme žádali,“ dodává.

Jestliže se chystáte do Prahy, proč se neubytovat v jednom z nejlepších pražských hotelů po dobu obchodních povinností či relaxačního víkendu – Hilton bude skvělou volbou. A současně s tím pomůžete podpořit aktivity a programy C4C.

C4C kurz počítačové gramotnosti v prostorách Old Town Hiltonu...
...připravuje společensky znevýhodněné děti na lepší budoucnost.
Hilton/C4C každoroční Vánoční charitativní koncert
 
Lenka, Pája and Ája - C4C andělé při propagaci SBCD v Hiltonu
 
 
 
Poslední novinky
22.09.2017
22.08.2017
13.07.2017
04.07.2017
30.06.2017
14.06.2017
10.04.2017
06.04.2017
07.02.2017
21.12.2016
 
Další zprávy