Homepage | EN | CZ | SK
 

 
 
 
Patroni
 
Partneři a sponzoři
 
Sponzoři měsíce
 
 

Novinky a média
Newsbox

 
26.03.2010
5. výročí spolupráce TV Nova a C4C!

Dětské úsměvy, jiskrné oči, chvílemi stydlivá červeň na tváři a především spousta nadšení a radosti. Přesně tak to vypadalo v sobotu 20. března v brněnském Planet Bowlingu.

Občanské sdružení Chance 4 Children (C4C) pořádala již pátý ročník bowlingu se známými osobnostmi z TV Nova. 54 dětí ze třinácti moravských dětských domovů tak dostaly jedinečnou příležitost postavit se s bowlingovou koulí vedle svého oblíbeného herce či moderátora.

Letos do čela rozlosovaných týmů stanuli Mirek Vaňura, Dana Morávková, Petr Rychlý, Dana Batulková, Kristýna Maléřová, Kristýna Leichtová, Pavel Svoboda, Pavlína Danková, Josef Navrátil a Karel Voříšek. Posledně jmenovaný je pro svou nejdelší účast stal symbolem bowlingu Chance 4 Children. Jak sám s úsměvem říká, ani neví pokolikáté se vlastně akce účastní, jelikož hezké věci prý nepočítá. „Kromě krásné hry si podle mého názoru odnášíme všichni stejné zážitky: setkání s dětmi, které napřed neznáme, pak se s nimi poznáme a pak se velmi těžko loučíme,“ vyjádřila své pocity hvězda televizních zpráv.

Pátý ročník začal poněkud netradičně a sice nakrojením slavnostního dortu symbolizujícího léta spolupráce C4C a Nadace Nova. Podle Zuzany Svátkové (PR koordinátor TV Nova) lze počítat, že plodná spolupráce bude pokračovat i nadále. „Nejen Nadaci Nova, ale také členům správní rady se činnost organizace C4C velmi líbí. Je pro nás zárukou konkrétních projektů, za kterými jsou vidět zcela jasné výsledky,“ vysvětlila Zuzana Svátková.

I když si nakonec první místo vykoulel tým Petra Rychlého, který svůj úspěch i předpokládal, vítězi se stali všichni. Děti se přesvědčily, že při snaze a píli mohou dosáhnout svých snů a to je podle organizátora akce Václava Čermáka nejdůležitější. „Děti z dětského domova si s sebou nesou lítost okolí, se kterou počítají i při vstupu do dospělosti. Potřebují se naučit řešit problémy, aby se po prvním neúspěchu nevzdávaly. Chceme jim ukázat, že i lidé, které znají z televizní obrazovky, se museli potýkat s problémy a díky tomu, že svou snahu nevzdali, nakonec uspěli,“ popsal smysl akce organizátor.

Ze zábavného odpoledne si netradiční zážitky nakonec odnesly nejen děti, ale také známé osobnosti, které se do jedné shodly, že se rádi zúčastní dalšího ročníku. Kristýna Maléřová, která ztvárňuje hlavní postavu v nekonečném seriálu Ulice vyjádřila své pocity: „Je to obrovské uspokojení, vidět tolik dětí na všechny jsou nadšené. Mě samotnou to moc bavilo a hned bych se zúčastnila něčeho podobného. Smysl je v tom, že děti se zapojí do většího kolektivu a musí se snažit fungovat v týmu, což pro život a zvláště pro tyto dětí má obrovský význam a všechna plus,“ dodala.

Akce se pomalu nachýlila ke svému konci a na dráhy začali přicházet běžní zákazníci. Martin Kadlec, generální manažer Planet Bowlingu, rozjímá nad turnajem, který pro zúčastněné děti velmi mnoho znamená a který pro C4C a TV Novu každý rok sponzoruje: "Spolupráce se C4C na těchto turnajích je pro mě osobně velkým zadostiučiněním. Člověk zjistí, že dáváním nic neztrácí!"

Skvěle řečeno, Martine, děkujeme za Vaši podporu!

Karel Voříšek, slavnostní rozkrojení dortu k 5. výročí spolupráce TV Nova a C4C
Hvězdy TV Nova jako kapitáni týmů
Týmová spolupráce je základ úspěchu!
 
Trenér Karel Voříšek: "Hoď to rovně za nosem!"
Manažer projektů C4C, Václav Čermák, předává děkovný certifikát týmu TV Nova!
Vítězi byli všichni: Každý si vybral svoji cenu a nechyběly ani autogramy!
 
 
 
 
Poslední novinky
22.09.2017
22.08.2017
13.07.2017
04.07.2017
30.06.2017
14.06.2017
10.04.2017
06.04.2017
07.02.2017
21.12.2016
 
Další zprávy