Homepage | EN | CZ | SK
 

 
 
 
Patroni
 
Partneři a sponzoři
 
Sponzoři měsíce
 
 

Novinky a média
Newsbox

 
30.01.2010
Šesté výročí vánočního charitativního koncertu hotelu Hilton a C4C

V záplavě božské hudby a vynikajícího jídla se vánočním hostům hotelu Hilton spolu s vedením hotelu podařilo mezi sebou vybrat rekordní příspěvek na C4C programy pro společensky znevýhodněné děti.

Chance 4 Children (C4C) a pražský Hilton mají za sebou několik let plodné a smysluplné spolupráce v oblasti pomoci potřebným a ohroženým dětem. V řetězci prestižních hotelů Hilton se společenská zodpovědnost nebere na lehkou váhu. Jejich dlouhodobé zapojení do různých charitativních projektů v průběhu let to jen potvrzuje. Avšak v případě každoročního vánočního charitativního koncertu, který pravidelně hostí Český národní symfonický orchestr, vynakládá hotelový management maximální úsilí, aby tato událost byla pro všechny hosty skutečným zážitkem.

Stejně tak tomu bylo i v tomto roce! Koncert se letos konal v prostorách Grand Ball Room hotelu Hilton, namísto dřívějšího kongresového sálu. Orchestr hrál před fascinovaným publikem, které se skládalo ze stovek významných osobností Prahy, které zaplnily sál do posledního místa.

"Je to velice krásný vánoční program," komentuje Dr. Erwin Hanslik, současný prezident Prague Rotary Club Bohemia a manažer advokátní společnosti ENWC v Praze. "Hudba byla úžasná a neuvěřitelně vykreslila atmosféru Vánoc. A lahůdky na stolech se prostě nedaly minout," dodává s úsměvem. "Skvělý zážitek!"

Večer byl dále zpestřen vystoupením mezinárodního ženského pěveckého sboru 'Viva Voce', který zazpíval vánoční koledy a naplno využil akustické kvality sálu.

Aby byl vynikající večer ještě lepší, připravili mezinárodně uznávaní kuchaři hotelu Hilton velký výběr sezónních delikates, na které se nedá jen tak zapomenout. Počínaje vybranými víny, přes pečené maso až k nepřekonatelným dezertům podtrhlo pohoštění již tak silnou atmosféru Vánoc.

Navzdory globální ekonomické krizi a všeobecné tendenci k větší šetrnosti překonal výtěžek večera ve prospěch potřebných dětí a C4C programů veškěrá očekávání - vybralo se více než 150.000,- Kč! Michael Specking, manažer obou pražských hotelů Hilton, předal zakladateli a předsedovi C4C Manfredu Frankemu přímo na pódiu šek na 100.000,- Kč, což je oproti loňsku dvojnásobná částka. Manfred dojatě poznamenal: "Michale, i po šesti letech je naše spolupráce každým rokem stále lepší a lepší. Jménem C4C a našich klientů, zvláště pak dětí, které neměly tolik štěstí jako ostatní bych Ti rád ze srdce poděkoval!"

Tím se bohatý večer dostal do svého závěru. Dokázal, že i v časech ekonomických problémů stále existuje štědrost, a že skutečná společenská zodpovědnost může být realizována i v podmínkách nejistoty a neustálých změn.

 

C4C přijímá šek od vedení hotelu Hilton
Český národní symfonický orchestr před pozorným publikem
Mezinárodní ženský pěvecký sbor 'Viva Voce'
 
Manfred Franke a pí Speckingová, manželka Michalea Speckinga
Mistři smyčcových nástrojů zblízka
Přípitek na úspěšný večer: Manfred Franke a Michael Specking
 
 
 
 
Poslední novinky
22.09.2017
22.08.2017
13.07.2017
04.07.2017
30.06.2017
14.06.2017
10.04.2017
06.04.2017
07.02.2017
21.12.2016
 
Další zprávy