Homepage | EN | CZ | SK
 

 
 
 
Patroni
 
Partneři a sponzoři
 
Sponzoři měsíce
 
 

Partneři a sponzoři
Patroni

 
Je to jen pár let co se C4C začalo aktivně zabývat partnerským programem, který by pomohl naplnit naše rostoucí potřeby a nevídaný rozmach, který každý rok zažíváme. Rozhodli jsme se oslovit významné hráče českého trhu a najít mezi nimi lidi se sociálním cítěním a srdcem pro děti. Byl to krok do neznáma, nevěděli jsme, co nás tam čeká. Když jsme tedy vyrazili s odhodláním a přesvědčením, pocházejícím z vlastních zkušeností z práce s těmi nejpotřebnějšími v této části Evropy, byli jsme překvapeni kladným ohlasem a reakcemi od těch, které jsme oslovili!

S velkou vděčností bychom vám rádi představili naše drahé přátele a partnery, kteří se k nám připojili a vydatně podporují naše úsilí. Přiznáváme, že bez nich by naše práce nebyla možná.

Vážíme si jejich štědrosti a zájmu a zároveň doufáme, že i oni budou mít z naší spolupráce prospěch. Doporučujeme je každému jako společnosti s velkým smyslem pro sociální zodpovědnost a také jako dobré obchodní partnery. Pokud se budete vy nebo vaše společnost chtít zapojit do našeho partnerského programu, neváhejte a kontaktujte nás: partnership@c4c.cz. Další informace o tom, jak nám pomoci naleznete zde.

LINDAB S.R.O.


Rotary Klub Prag-Bohemia


Copy General


Hertz


Rytíři Kladno


S. C. Johnson


Zátiší Group


 


Partneři a sponzoři
Partneři

 
Vodafone Czech Republic a.s.


Zátiší Group


LEGO


HVB Real Estate s.r.o.


STILLKING


ESA logistika


NADACE VODAFONE ČESKÁ REPUBLIKA


MARANATHA


DHL Česká Republika


The LEGO Foundation CZ


HILTON PRAGUE


IVECO STROJSERVIS


Out of Round s.r.o.


GNG - GRAFFITTI NETWORKS


UNISERVIS HASEK


H&M


Autosalon Klokočka Centrum a.s.


Stabil Energy


PPL CZ s.r.o.


LET IT ROLL


STORM CLUB


RICOH Czech Republic s.r.o.